Po, 1. 8. 2022 - St, 31. 8. 2022

LAST MINUTE SLEVA DO HISTORICKÝCH LÁZNÍ DARKOV

Milí návštěvníci, rádi bychom vám oznámili, že do 31. srpna můžete přijet na týdenní pobyt do Historických Lázních Darkov s Last Minute slevou 10 %

Místo konání: HISTORICKÉ LÁZNĚ DARKOV


V Historických Lázních Darkov na vás dýchne kouzlo nezaměnitelné lázeňské atmosféry. Vychutnejte si zde některý z našich léčebných nebo relaxačních pobytů s ubytováním v moderně vybavených vilách s výhledy do zeleně lázeňského parku.

Nejoblíbenější týdenní pobyty se slevou:

16 200 Kč → 14 580 Kč     Lázeňská regenerační kúra 
15 200 Kč13 680 Kč     Darkovská péče 
16 400 Kč14 760 Kč     Senior pobyt 
16 300 Kč14 670 Kč     Bolavá záda
10 900 Kč →   9 810 Kč     Pobyt pro zdraví
17 900 Kč16 110 Kč     Beauty pobyt
16 100 Kč → 14 490 Kč     Postcovidový program
18 500 Kč16 650 Kč     Individuální program se zvýšeným režimem
16 300 Kč14 670 Kč     Individuální preventivní program
17 300 Kč15 570 Kč     Individuální komplexní program
15 600 Kč14 040 Kč     Prvorepublikový pobyt v Historických Lázních Darkov

Více informací k pobytům, procedurám a poptávkový formulář najdete zde.

Během lázeňského pobytu na vás čekají tradiční koupele v minerální vodě Solance a řada léčebných i wellness procedur dle typu vašeho pobytu. Ve volném čase můžete zrelaxovat v krytém bazénu s whirlpoolem, projít se po parku a okolí nebo vyzkoušet naše nové volnočasové aktivity.

V lázeňské recepci je k zapůjčení sportovní vybavení, například elektrokola, tříkolky, nordic walking hůlky nebo pinpongové pálky.

Lázeňský park nabízí příjemné prostředí pro pikniky, vycházky, síť chodníčků pro milovníky nordic walkingu a malebné cyklostezky jako stvořené pro vyjížďky podél řeky Olše. Stezkou podél řeky můžete dojít až do historického centra Karviné, kde se nachází také zámek Fryštát.

Okusit můžete naše domácí zákusky, lázeňské oplatky a výtečný lázeňský bylinný likér, který podáváme v Lázeňském bistru poblíž darkovského mostu, nebo přímo v Restauraci Společenský dům.

 

V Historických Lázních Darkov se nudit rozhodně nebudete:

 

Koloběžky s instruktorem

Pobyt na čerstvém vzduchu spojený s pohybem, který efektivně zatěžuje tělo, spaluje přebytečné kilogramy a posiluje tělo společně s klenbou na noze.


Nordic Walking s instruktorem

Naučíte se správnou techniku této specifické chůze s holemi, zlepšíte svůj imunitní systém a skvěle doplníte své rehabilitace. Nordic Walking je totiž skvělou prevencí proti výskytu osteoporózy, nadváhy a významně ovlivňuje krevní oběh.


Jóga v lázeňském parku

Cvičení spojené s odpočinkem a relaxem v yogapointu, který je umístěný v klidné části lázeňského parku. Pokud jste ještě neměli možnost jógu vyzkoušet, nemusíte se bát, náš instruktor vysvětlí základy i úplným začátečníkům.


Taneční večery

Máte rádi tanec, zpěv a zábavu? Pravidelně u nás ve Společenském domě probíhají taneční večery s muzikou, kterých se můžete zúčastnit.


Lázeňské Bistro & Společenský dům

V areálu Historických Lázní Darkov můžete navštívit naše Lázeňské Bistro nebo Společenský dům, kde na vás čekají zákusky, dortíčky, káva nebo teplé a studené nápoje všeho druhu. Těšit se můžete i na lehké pokrmy od našich skvělých kuchařů.


Exotické tělové rituály

Tělový rituál ORIENT
Zážitek ryzí relaxace inspirovaný orientálními rituály předků, okouzlí vaše smysly vůní s tóny sladkého jantaru a dřevité myrhy. 
 
Tělový rituál INDONESIE
Inspirovaný indonéskou kulturou, jehož cílem je dosáhnout tělesného i duševního zdraví a navození rovnováhy energií.   

Koupele, bazén a whirlpooly 

Zrelaxovat vaše tělo i mysl můžete v našem bazénu, whirlpoolech nebo speciálních koupelích, jako je konopná, pivní, jodobromová nebo třeba vinná.


Salon krásy Royal Beauty & Spa

Najdete zde komplexní salónní služby od manikúry, pedikúry, masáže až po laserovou masku. Práci a proměny z našeho salonu si můžete prohlédnout na instagramu.


Cyklostezky a zajímavé cíle v okolí

Pro ty sportovně aktivnější jsou zde krásné cyklostezky a vyrazit můžete do centra Karviné, k šikmému kostelu sv. Petra z Alkantary nebo spoustě dalších zajímavých míst, které v okolí jsou.


Dlouho s objednávkou nečekejte, vyplňte náš poptávkový formulář a rezervujte si svůj termín. Volná místa se rychle plní.

 

Těšíme se na vás v Lázních Darkov :)

 

 

 

 

HISTORICKÉ LÁZNĚ DARKOV

  • Ulice: Lázeňská 48/41