Nabízíme zdravotníkům exkluzivní procedury pro čerpání permanentek pro zdravotníky.

SCHWARZWALDSKÁ POVZBUZUJÍCÍ MASÁŽ

Celková - 400 Kč 25 min RS/HLD

Částečná - 800 Kč 50 min RS/HLD

Masáž na principech švédské techniky používá přírodní domácí oleje s extraktem z jehličnanů (smrk, borovice, jalovec), které výrazně podporují prokrvení pokožky a uvolnění svalstva a odstraňují únavu po sportovním či pracovním výkonu.

RELAXAČNÍ AROMA MASÁŽ ČÁSTEČNÁ

400 Kč 25 min RS/HLD

Masáž výborná při únavě a stresu. Šetrná relaxační masáž s jemným třením a s přiměřeným hloubkovým působením v oblasti bolestivých bodů.

 

RELAXAČNÍ AROMA MASÁŽ CELKOVÁ

800 Kč 50 min RS/HLD

Masáž výborná při únavě a stresu. Šetrná relaxační masáž s jemným třením a s přiměřeným hloubkovým působením v oblasti bolestivých bodů.

 

AROMA PLEŤOVÁ MASÁŽ HLAVY A ŠÍJE

400 Kč 25 min

Masáž uvolňuje svalové napětí vyvolané únavou a stresem, které je často příčinou bolestí hlavy. Masírují se zadní části krku a hlavy, dále oblasti čela, okolí očí a spánků, přetížené svaly v oblasti krku až k ramenům.

 

 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY (HOT STONES) - ČÁSTEČNA

550 Kč 30 min

K masáži se používají vyhřáté lávové kameny, které uvolňují tkáň, zasahují bolestivé body a svalové spasmy. Lávové kameny prohřívají organismus do hloubky a tím zlepšují prokrvení, stimulují krevní oběh, lymfatický systém, urychlují látkovou výměnu a pomáhají detoxikovat organismus.

 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY CELKOVÁ (HOT STONES) - CELKOVÁ

900 Kč 60 min

K masáži se používají vyhřáté lávové kameny, které uvolňují tkáň, zasahují bolestivé body a svalové spasmy. Lávové kameny prohřívají organismus do hloubky a tím zlepšují prokrvení, stimulují krevní oběh, lymfatický systém, urychlují látkovou výměnu a pomáhají detoxikovat organismus.

 

API-BALANČNÍ MEDOVÁ MASÁŽ

800 Kč 40 min - částečná

1 400 Kč 70 min - celková

Speciální částečná nebo celková masáž prováděná medovým olejem a bio medovým krémem. Po masáži si odpočinete v zábalu z teplého včelího vosku dohřívaného teplým solným sáčkem. Teplý zábal znásobí účinky medu, včelího vosku, propolisu a použitých bylinných olejů.

OLEJOVÁ KONOPNÁ KOUPEL

600 Kč 30 min

Olejová koupel obsahuje extrakt z konopí, známé pro své pozitivní účinky nejen na pokožku ale i na pohybový aparát. Koupel regeneruje a zklidňuje pokožku, pozitivně působí na bolestivé klouby, svaly a šlachy a přináší fyzickou i psychyckou úlevu.

 

VINNÁ OLEJOVÁ KOUPEL

600 Kč 30 min

s bohatou pěnou, obsahuje červené víno v kombinaci s hroznovým vinným olejem. Je zdrojem přírodních antioxidantů, které účinně odbourávají volné radikály způsobující stárnutí a ztrátu elasticity pokožky. Koupel zanechává hedvábně vláčnou pokožku s příjemnou vůní a osvěžujícím pocitem. Pomáhá s projevy celulitidy a je vhodná při poruchách prokrvení končetin i revmatoidní artritidě. Je dokonalou relaxací pro unavené tělo.

PIVNÍ RADEGASTOVÁ KOUPEL

650 Kč 30 min

a chmelovým extraktem. Obsahuje mandlový olej, který zjemňuje a zvláčňuje obzvlášť suchou pokožku. Koupel uvolní Vaše namožené svaly, navozuje pocit uvolnění, tělesné pohody a podporuje celkovou regeneraci organismu. Může sloužit jako podpůrná léčba bolestí kloubů a zad, má regenerační účinky na vlasy a pokožku spálenou slunečním zářením.

 

TEPLÝ MEDOVÝ ZÁBAL

350 Kč 20 min

Včelí vosk (BIO voskový zábal Natural) se přikládá přímo na pokožku, předem lehce natřenou medovým masážním krémem nebo včelí voskovou emulzí, což výrazně zlepší přilnavost voskové fólie a podpoří vstřebávání léčivých složek v ní obsažených.

 

PARAFÍN OŠETŘENÍ RUKOU

300 Kč 15 min

Jedná se o lokální termoterapii, při které se aplikuje parafín při teplotě 50-55°C. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Parafín prohřívá, uvolňuje, zlepšuje krevní oběh a otevírá póry. Jeho účinky jsou zdravotní i estetické. Během působení parafínu dochází k uvolnění svalů a kloubů. Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu, cítíte se po nich uvolněně a příjemně.

 

 

POLÁRIUM • KRYOKOMORA

Trpíte bolestmí končetin nebo jejich sníženou pohyblivostí? Pomůže vám pořádný mráz!

Vyzkoušejte 3 minutový pobyt tzv. celotělovou chladovou terapii v prostředí polária nebo-li kryokomory o teplotě od −110 až do −130 °C. Následným 15ti až 30ti minutovým cvičením své tělo opět zahřejete.

Léčba extrémním chladem zlepšuje funkci svalů a kloubů, působí protizánětlivě, snižuje bolestivost, urychluje hojivé procesy a pomáhá odbourávat celulitidu.


 

První vstup včetně vyšetření lékařem (BONUS: zapůjčení kryosetu zdarma)     250 Kč
Další vstup (včetně zapůjčení kryosetu)    290 Kč
Další vstup s vlastním kryosetem 250 Kč
Prohlídka u lékaře před prvním vstupem   zdarma
Zakoupení kryosetu — muži / ženy      300 Kč / 350 Kč
Zapůjčení kryosetu  40 Kč

WELLNESS CENTRA SVĚT VITALITY

Zveme vás k odpočinku do Světa vitality – wellness centra s bazény a saunami nacházejícím se v Rehabilitačním sanatoriu v 2. nadzemním patře budovy D. Zplavaejte si v bazénu s teplou vodou, vychutnejte si masáž podvodními tryskami ve whirlpoolu nebo navštivte některou ze tří saun (infra, finská, parní) v relaxační části.