· Časté dotazy ·

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Tenetur, architecto, explicabo perferendis nostrum, maxime impedit atque odit sunt pariatur illo obcaecati soluta molestias iure facere dolorum adipisci eum? Saepe, itaque.

Podle platného Ceník doplatků a služeb...

V obou léčebnách Lázní Darkov – Rehabilitačním sanatorium i v Léčebně Darkov lze zajistit také pouze hotelové ubytování bez procedur. Procedury lze individuálně dokoupit pouze v Rehabilitačním sanatoriu v Centru regenerace.

Ano, klientům lázní nabízíme několik typů stravy včetně dietních. Podle zvolené kategorie stravování si můžete vybírat minimálně ze 4 druhů jídel. Přečtěte si důležité informace o stravování, doplatcích a rezervaci jídel na první dny pobytu.

Doprava vlakem

Výstup na Hlavním nádraží Karviná. Do Rehabilitačního sanatoria můžete použít autobus MHD č. 511, 512, 517, 519 nebo 520. Nejkratší trasou vedou linky 511 a 517. Vystupte na zastávce „Hranice, Rehabilitační sanatorium“. Autobusové nádraží se nachází přímo před budovou hlavního nádraží. Rovněž můžete využít taxi služby.

Doprava autobusem

Ze směru od Ostravy nebo Havířova můžete přestoupit bud‘ na autobusovém nádraží v Karviné nebo u obchodního domu Prior na výše uvedené linky MHD, které Vás dopraví přímo k Rehabilitačnímu sanatoriu.

Parkování u sanatoria

Parkování před budovami A a B je dovoleno jen na dobu nezbytně nutnou pro výstup a vyložení zavazadel. Placené střežené parkoviště se nachází vedle budovy B.

Příjezd autem

Řiďte se navigačními tabulemi na sloupech veřejného osvětlení, spolehlivě Vás dovedou k Rehabilitačnímu sanatoriu.
Řidiči, přijíždějící ze směru od Ostravy (po ul. Ostravské), odbočí na třetí světelné křižovatce vlevo (u pobočky Všeobecné zdravotní pojišťovny) a dále budou pokračovat po ul. Rudé Armády cca 200 m, poté odbočí doprava a dojedou na kruhový objezd. Druhým výjezdem pokračují po ul. Žižkova rovně, mírně do kopce. Po cca 700 m odbočí doleva a uvidí před sebou dva výškové domy budovy Rehabilitačního sanatoria.
Řidiči, přijíždějící ze směru od Českého Těšína (po Tř. 17. listopadu), odbočí na třetí světelné křižovatce vpravo (u pobočky Všeobecné zdravotní pojišťovny) a dále budou pokračovat po ul. Rudé Armády cca 200 m, poté odbočí doprava a dojedou na kruhový objezd. Druhým výjezdem pokračují po ul. Žižkova rovně, mírně do kopce. Po cca 700 m odbočí doleva a uvidí před sebou dva výškové domy budovy Rehabilitačního sanatoria.

Doprava vlakem Výstup na Hlavním nádraží Karviná. Do Histockých Lázní Darkov můžete použít autobus MHD č. 517. Autobusové nádraží se nachází přímo před budovou hlavního nádraží. Výstupní stanice „Lázně Darkov, lázně“ je zároveň konečnou stanicí tohoto autobusu. Pozor, MHD č. 517 projíždí i kolem Rehabilitačního sanatoria (jedna z léčeben Lázní Darkov - výškové budovy), zde nevystupujte! Rovněž můžete využít taxi služby. Doprava autobusem Ze směru od Ostravy nebo Havířova můžete přestoupit bud‘ na autobusovém nádraží v Karviné nebo u obchodního domu Prior na linku MHD č. 517, které Vás dopraví přímo k Historickým Lázním Darkov. Příjezd autem Světle modré navigační tabule na sloupech veřejného osvětlení Vás dovedou k Historickým Lázním Darkov. Řidiči, přijíždějící ze směru od Ostravy (po ul. Ostravské), odbočí na třetí světelné křižovatce vpravo (u pobočky Všeobecné zdravotní pojišťovny) a dále budou pokračovat po ul. Poštovní, K. Sliwky a Lázeňské (stále po hlavní ulici) až do Léčebny Darkov. Řidiči, přijíždějící ze směru od Českého Těšína po Tř.17. listopadu, odbočí na třetí světelné křižovatce vlevo (u pobočky Všeobecné zdravotní pojišťovny) a dále budou pokračovat po ul. Poštovní, K. Sliwky a Lázeňské (stále po hlavní ulici) až do Léčebny Darkov. Parkování osobních vozidel v Historických Lázních Darkov je možné zdarma na vyhrazených parkovacích místech.