Nechte se hýčkat našimi rozmanitými procedurami od masáží přes obklady, koupele, terapie a další ošetření pro relaxaci a zlepšení Vašeho zdravotního stavu. Většinu z těchto procedur můžete čerpat bez nutnosti předchozí lékařské prohlídky. Objednat si je můžete na našem e-shopu nebo osobně, telefonicky či e-mailem. Nebo chcete svým blízkým darovat příjemný zážitek? K zakoupeným procedurám, jednodenkám nebo permanentkám vám rádi vytvoříme dárkový poukaz s osobním věnováním.

Platba za procedury

Hotově · platební kartou · bankovním převodem · poukázkou: SODEX, UNIŠEK, ACCOR

Kde můžete zakoupit procedury?

V Rehabilitačním sanatoriu

Centrum regenerace · pro veřejnost i klienty
Budova B · 4. NP · bezbariérový přístup
+420 596 37 3333 · +420 734 646 424 · komerce@darkov.cz

Provozní doba Centra regenerace:
PO–PÁ 7.30–18.00, SONE 9.00–17.00
Objednávka a časování procedur:
PO–PÁ 7.30–15.30, SO 12.00–15.30

Na procedury se dostavte s dostatečným předstihem, minimálně 15 min. předem.

V Historických Lázních Darkov

Recepce HLD · pouze pro ubytované klienty
+420 596 37 6203 · hld@darkov.cz

Otevírací doba recepce:
PO–PÁ 7.00–19.00
SO–NE 7.00–15.30
Přestávky 11.30–12.00, 16.00–16.30

 

MASÁŽE

NÁZEV A POPIS MASÁŽECENAOBJEDNÁVEJTE

KLASICKÁ MASÁŽ
Masáž upravuje kožní napětí, napomáhá prokrvování masírované oblasti a regeneraci tkání, zlepšuje výživu tkání a zmírňuje bolest.
** Pouze v Rehabilitačním sanatoriu

290
25 min


550 Kč
50 min

ESHOP
RELAXAČNÍ AROMA MASÁŽ

Masáž výborná při únavě a stresu. Šetrná relaxační masáž s jemným třením a s přiměřeným hloubkovým působením v oblasti bolestivých bodů.

330
25 min

640 Kč
50 min

ESHOP
REVITALIZAČNÍ AROMA MASÁŽ
Masáž s použitím speciální směsi aromatických olejů s exotickou lehce opojnou květinovou vůní. Masáž spolu s příjemnou vůní uvolňuje bolestivé a přetížené svaly, podporuje krevní oběh a má posilňující a antidepresiví účinek.
330 Kč
25 min

640 Kč
50 min

ESHOP
AROMA MASÁŽ DE LUXE
Hloubková masáž na principech švédské masážní techniky s použitím rostlinných masážních olejů, podporuje prokrvení, uvolní přetížená svalová vlákna a rozproudí lymfu. Masáž má povzbuzující účinek, napomáhá lepší hbitosti a pohyblivosti a zmírňuje bolest.

330 Kč
25 min


640 Kč
50 min

ESHOP
SCHWARZWALDSKÁ POVZBUZUJÍCÍ MASÁŽ
Masáž na principech švédské techniky používá přírodní domácí oleje s extraktem z jehličnanů (smrk, borovice, jalovec), které výrazně podporují prokrvení pokožky a uvolnění svalstva a odstraňují únavu po sportovním či pracovním výkonu.

330 Kč 
25 min


640 Kč
50 min

ESHOP

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY (HOT STONES)
K masáži se používají vyhřáté lávové kameny, které uvolňují tkáň, zasahují bolestivé body a svalové spasmy. Lávové kameny prohřívají organismus do hloubky a tím zlepšují prokrvení, stimulují krevní oběh, lymfatický systém, urychlují látkovou výměnu a pomáhají detoxikovat organismus.

410 Kč
30 min

770 Kč
60 min
ESHOP
API-BALANČNÍ MEDOVÁ MASÁŽ
Speciální částečná nebo celková masáž prováděná medovým olejem a bio medovým krémem. Po masáži si odpočinete v zábalu z teplého včelího vosku dohřívaného teplým solným sáčkem. Teplý zábal znásobí účinky medu, včelího vosku, propolisu a použitých bylinných olejů.

700 Kč 
40 min


1200 Kč
70 min

ESHOP
AROMA PLEŤOVÁ MASÁŽ HLAVY A ŠÍJE
Masáž uvolňuje svalové napětí vyvolané únavou a stresem, které je často příčinou bolestí hlavy. Masírují se zadní části krku a hlavy, dále oblasti čela, okolí očí a spánků, přetížené svaly v oblasti krku až k ramenům.
330 Kč 
25 min
E-SHOP
OLEJOVÁ MASÁŽ PROTI CELULITIDĚ
Masáž stehen, boků a břicha využívající prvky tření, hnětení, masírování klouby rukou maséra a energických pohybů otevřenými dlaněmi s využitím speciální olejové masážní směsi Celulinie, obsahující mandle, jalovec, grep, citron a pomeranč.
330 Kč 
25 min
E-SHOP
TRADIČNÍ ČÍNSKÉ BAŇKOVÁNÍ
Stará léčebná masážní metoda pomocí nahřátých baněk přikládaných na bolestivá místa zad. Ochlazováním baněk se vytvoří podtlak, jehož vlivem je do baňky lehce vtažena kůže s podkožím. Díky tomuto efektu se masírované plochy velmi výrazně prokrví. Baňkování pomáhá uvolnit spasmy a aktivuje lymfatický systém.
290 Kč 
25 min
E-SHOP
REFLEXNÍ MASÁŽ PLOSKY NOHOU
Masáž plosky nohou vychází ze starověkých čínských léčebných metod. Je prováděna na plosce i nártu obou nohou, kde je jako reflexním zrcadlem zobrazeno celé tělo se všemi svými orgány. Masáži předchází příjemná vířivá koupel nohou.
430 Kč 
40 min
ESHOP
SUCHÁ MASÁŽNÍ VANA
Suchá vodní masáž je prováděna proudem teplé vody narážejícím na pružnou membránu přítroje Dream WaterJet, na kterém leží klient. Masáž pozitivně působí na oběhový systém, odbourává stres, snižuje svalové napětí celého těla.

200 Kč
ošetření

ESHOP

 

KOUPELE

NÁZEV A POPIS KOUPELECENAOBJEDNÁVEJTE

PŘÍRODNÍ JODOBROMOVÁ KOUPEL
Koupel je připravována jako celková lázeň o teplotě 37-38°C. Během pobytu pacienta v jodové koupeli se jeho organismu dostane značné množství jodu. Příznivě ovlivňuje kolagenní a elastické struktury ve svalech, vazivu, kloubních pouzdrech, zlepšuje se okysličení a výživa srdce, mozku, svalů, měkkých pojivových tkání, struktur kloubů a páteře, pozitivně ovlivňuje pooperační i popáleninové jizvy.

330 Kč
20 + 10 min*
ESHOP
VODNÍ UHLIČITÁ KOUPEL
Koupel se připravuje sycením vody kysličníkem uhličitým ve speciálních saturátorech. Tělo se obalí do mírně hřejivého povlaku malých bublinek čistého CO2, přechodný pocit chladu nahradí pocit příjemného tepla. Působí na nervová zakončení, rozšiřuje velké cévy i propustnost kapilár, snižuje krevní tlak, zlepšuje ekonomiku srdeční práce.
310
20 + 10 min*
ESHOP

AROMATICKÁ PERLIČKOVÁ KOUPEL
Koupel ve vodě teplé 37-38°C. Vzduch vháněný do roštu na dně vany vytváří malé bublinky, podobné perličkám, ty způsobují mikromasáž kůže. Na základě této jemné masáže dochází k prokrvení a celkové relaxaci organismu. Perličkové koupele pomáhají předcházet bolestem zad, páteře a kloubů.

290
20 + 10 min*
ESHOP

SUCHÁ UHLIČITÁ KOUPEL
Suché nebo také plynové uhličité koupele se aplikují jako celotělové plynné lázně ve speciálním plastikovém vaku, který je napuštěn čistým kysličníkem uhličitým. Dochází ke zvýšenému prokrvení v důsledku rozšíření cév, kapilár. Zlepšuje se hojení, dochází ke zvláčnění jizev a je znám pozitivní vliv na kůži.

250
20 min
ESHOP

BYLINNÁ KOUPEL S PŘÍRODNÍM JODEM
Jedná se o vanovou přísadovou koupel se směsí bylinek, obohacenou o přírodní jodovou minerální vodu. Teplota koupele je  37°C. Síla bylin nastoluje v těle aktivitu regulace teploty a tlaku, dýchání, rovnováhu, harmonii a ozdravný proces. Bylinné koupele příznivě ovlivňují zejména pohybový aparát, uvolňují svalové napětí, mají analgetický účinek.

290
20 + 10 min*
ESHOP

OLEJOVÁ KONOPNÁ KOUPEL
Olejová koupel obsahuje extrakt z konopí, známé pro své pozitivní účinky nejen na pokožku ale i na pohybový aparát. Koupel regeneruje a zklidňuje pokožku, pozitivně působí na bolestivé klouby, svaly a šlachy a přináší fyzickou i psychyckou úlevu.

490 Kč
20 + 10 min*
ESHOP

 * Koupel trvá 20 min a následuje zábal  v délce 10 min.

REHABILITACE

NÁZEV A POPIS PROCEDURYCENAOBJEDNÁVEJTE

INDIVIDUÁLNÍ LÉČEBNÝ TĚLOCVIK
Speciální kinezioterapie, která využívá pohybu k obnově či reparaci narušených pohybových funkcí pacienta, ale také na rozvoj funkční motorické adaptace organismu. Provádí se individuálně pod vedením fyzioterapeuta. Dominuje zde speciální cvičení jednotlivých postižených částí těla, nacvičování základních pohybových stereotypů, které byly narušeny nemocí či úrazem, poškozením funkce kostí, svalů, kloubů a nervové soustavy.

600 Kč
30 min
ESHOP

ZÁBALY

NÁZEV A POPIS PROCEDURYCENAOBJEDNÁVEJTE

TEPLÉ RAŠELINOVÉ ZÁBALY ČÁSTEČNÉ
Rašelina zlepšuje prokrvení kůže a současně pohlcuje látky a škodliviny z kůže vyplavené.  Rašelinové zábaly působí protizánětlivě, regenerují poškozené tkáně, zvyšují prokrvení, působí proti bolestem a křečím, je dosaženo efektu příjemného prohřátí a uvolnění svalů.

280 Kč
20 min
ESHOP
TEPLÝ MEDOVÝ ZÁBAL

Včelí vosk (BIO voskový zábal Natural) se přikládá přímo na pokožku, předem lehce natřenou medovým masážním krémem nebo včelí voskovou emulzí, což výrazně zlepší přilnavost voskové fólie a podpoří vstřebávání léčivých složek v ní obsažených.

350 Kč
20 min
ESHOP
PARAFÍN OŠETŘENÍ RUKOU
Jedná se o lokální termoterapii, při které se aplikuje parafín při teplotě 50-55°C. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Parafín prohřívá, uvolňuje, zlepšuje krevní oběh a otevírá póry. Jeho účinky jsou zdravotní i estetické. Během působení parafínu dochází k uvolnění svalů a kloubů. Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu, cítíte se po nich uvolněně a příjemně.
200 Kč
15 min
ESHOP

 

INHALACE

NÁZEV A POPIS PROCEDURYCENAOBJEDNÁVEJTE

OXYGENOTERAPIE
Kyslíková terapie je regenerační kúra, která se opírá o inhalování vzduchu obohaceného na 40-60% obsahu kyslíku, který je přiměřeně vlhký vdechován nosní sondou. Zlepšuje se okysličení organismu, zvyšuje toleranci fyzické zátěže, zlepšuje duševní výkonnost, ulehčuje toleranci stresů a zmírňuje jejich následky.

130 Kč
25 min
ESHOP

ESTETICKÉ PROCEDURY

NÁZEV A POPIS PROCEDURYCENAOBJEDNÁVEJTE

ICOONE OŠETŘENÍ OBLIČEJE
ICOONE je jediný neinvazivní přístroj, který je schopen šetrně ošetřit pleť do hloubky a zároveň respektovat její pojivovou tkáň. Biomechanickou stimulací pleti dochází k redukci otoků, zlepšení napětí a vyhlazení vrásek.

500 Kč
20 min
ESHOP
ICOONE LYMFATICKÁ DRENÁŽ CELÉHO TĚLA
Revoluční metoda péče o tělo je neinvazivní, efektivní a šetrná k jednotlivým strukturám kůže a podkoží. Tato metoda ovlivňuje tukové buňky a mimobuněčnou hmotu bez zátěže tkáně a cévního systému. Intenzivní působení na fibroblasty způsobuje reaktivaci elastinu a kolagenu.
650 Kč
20 min
ESHOP

ICOONE OŠETŘENÍ 1 PARTIE

650 Kč
10 min
ESHOP
ICOONE OŠETŘENÍ 2 PARTIÍ

900 Kč
20 min
ESHOP
ICOONE OŠETŘENÍ 3 PARTIÍ
1100 Kč
30 min
ESHOP
ICOONE OŠETŘENÍ 4 PARTIÍ
1200 Kč
40 min
ESHOP
INBODY DIAGNOSTIKA
Bezbolestná přístrojová diagnostika s podrobně vypracovaným přehledem odhalí detailní složení Vašeho těla: Celková voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, beztuková hmota, váha. » BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR) a řadu dalších hodnot.
350 Kč

ESHOP
INBODY DIAGNOSTIKA S NUTRIČNÍM PORADENSTVÍM

Na základě výsledných hodnot z INBODY DIAGNOSTIKY Vám za asistence nutričního a výživového specialisty sestavíme jídelníček. Pravidelnou analýzou můžete sledovat své zdravotní i váhové úspěchy.

990 Kč
20 min
ESHOP
VANQUISH ME
Je to revoluční, neinvazivní systém navržený pro redukci podkožního tuku pomocí vysokofrekvenční energie. Přístroj eliminuje tukové buňky, aniž by se dotýkal vašeho těla. Selektivně ohřívá tukovou tkáň a způsobuje apoptózu (programovaná buněčná smrt) tukových buněk bez negativních vlivů na okolní tkáně a bez poškození kůže, svalů a vnitřních orgánů.
8000 Kč
20 min
ESHOP
LYMFODRENÁŽ PŘÍSTROJOVÁ
Lymfodrenáž aktivuje průchod lymfy a uvolňuje lymfatické cévy. Ty tvoří významnou součást imunitního systému, odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání. V nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu.
650 Kč
20 min
ESHOP

 

SPECIÁLNÍ PROCEDURY

NÁZEV A POPIS PROCEDURYCENAOBJEDNÁVEJTE

REOAMBULATOR
REOAMBULATOR je špičkové robotické zařízení, které umožňuje diagnostiku, stimulaci a terapii chůze. Je určen pro obnovu chůze a nácviku rovnováhy a koordinace u pacientů s neurologickým a ortopedickým poškozením.

1300 Kč
40 min
ESHOP
LASER VYSOKOVÝKONNÝ

Laserovou terapií dochází k výrazné stimulaci léčebných a regeneračních procesů. Terapie představuje velmi jednoduchou a efektivní léčbu bez vedlejších účinků. Dochází k okamžitému odstranění bolesti.

200 Kč
ošetření
ESHOP
GLOREHA
Moderní zařízení umožňuje efektivní, intenzivní, časnou a stimulující neuro-motorickou terapii klientům s neurologickým nebo post-traumatickým poškozením ruky. Napomáhá obnovit flexi-extenzi metacarpofalangeálních a interfalangeálních kloubů všech prstů ruky. Plynule pohybuje jednotlivými prsty nebo několika prsty ve vybraných skupinách.
500 Kč
40 min
ESHOP
TERAPIE RÁZOVOU VLNOU

Terapie rázovou vlnou je neinvazivní řešení bolesti muskuloskeletální soustavy. Rozpouští vápenaté fibroblasty, zvyšuje produkci kolagenu, snižuje svalové napětí, má analgetický efekt. Terapie rázovou vlnou je využívána ve fyzioterapii, ortopedii a sportovní medicíně.

300 Kč
ošetření
ESHOP
ESTETICKÁ RÁZOVÁ VLNA · 1 APLIKACE

Rázová vlna je moderní neinvazivní metoda k ošetření pokožky. Při ošetření dochází ke zpevnění a vyhlazení pokožky, k zeštíhlení a celkovému zlepšení pružnosti tkání, k aktivaci nové tvorby kolagenu a tím ke zpevnění povadlé pokožky. Výhodou ošetření je, že je zcela bezbolestné, neinvazivní a bez omezení.

600 Kč

ESHOP
ESTETICKÁ RÁZOVÁ VLNA · 3 APLIKACE 1500 Kč

ESHOP
ESTETICKÁ RÁZOVÁ VLNA · 5 APLIKACÍ 2400 Kč

ESHOP
TR THERAPY

Selektivní radiofrekvenční terapie distribuuje vysokofrekvenční elektromagnetické vlnění do požadované tkáně, ve které dochází k selektivní tkáňové hypertermii. Díky tomuto mechanismu pacienti zažívají okamžitou úlevu od bolesti, dochází k uvolnění hypertonických svalů, zmírnění otoků a k podpoře regenerace tkáně i rychlosti hojení.

500 Kč
30 minut
ESHOP
IMOOVE

IMOOVE je prvním zařízením, které dokáže pracovat s celým tělem a stimulovat tak více než 95% svalové hmoty najednou. Umožňuje analyzovat stav pacientova hlubokého stabilizačního systému a odhalit poruchy rovnováhy ve stoji, optimalizovat svalový obal a pohybovou koordinaci, a to vše na pouhých 4m2.

300 Kč
25 min
ESHOP