Rehabilitační sanatorium v Karviné je naše další léčebné zařízení s více jak 40letou tradicí, vzdálené 5 km od původních Historických Lázní Darkov. Koncepce sanatoria je již od počátku založena na moderním oboru fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace.

Jedná se o komplex více budov hotelového typu navzájem propojených koridorem. Sanatorium je tak ideální pro pacienty, kteří se v rámci svých léčebných pobytů  potřebují všude dostat "suchou nohou".

Protože se naše lázně specializují na náročnou rehabilitaci napříč indikacemi, léčíme naše pacienty pomocí nejmodernějších přístrojů, ověřenými léčebnými postupy i novinkami v oboru.

Během lázeňského pobytu na vás čekají tradiční koupele v minerální vodě Solance, řada léčebných procedur v Centru regenerace, rehabilitace na špičkové úrovni pod vedením vyškolených fyzioterapeutů. Ve volném čase můžete zrelaxovat v bazénech, saunách a whirlpoolech Světa vitality, nebo vyzkoušet lehké sportovní aktivity.

Kde vás ubytujeme?

Lázeňským hostům nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaných jedno i vícelůžkových pokojích situovaných ve dvou výškových budovách lázeňského komplexu Rehabilitačního sanatoria. Všechny pokoje mají moderní sociální zázemí, jsou vybaveny TV/SAT,  pokojovým telefonem. V lázeňských objektech je možné se připojit k Wi-Fi. 

A co jídlo?

Snídaně, obědy a večeře se servírují v několika jídelnách, které se nachází v 2. nadzemním patře napříč celým komplexem budov. Přečtěte si více informací o stravování v Rehabilitačním sanatoriu

Chystáte se k nám na pobyt? Objednejte si stravu na první dny pobytu ještě z domova. Kontakt pro objednání jídla naleznete na stránce o stravování a objednávce jídel. V případě neobjednání min. 3 dny před nástupem je strava v prvních dnech pobytu vybrána nutričním terapeutem.

Co najdete v Rehabilitačním sanatoriu?

V lázních nabízíme služby, kterými chceme přispět k vašemu bezstarostnému pobytu:

 • pobočka České pošty
 • bankomat České Spořitelny
 • prodejna zdravotnických potřeb INTER META
 • samoobslužná prádelna
 • kosmetické služby, kadeřnictví a pedikúra v salonu Royal Beauty & Spa
 • pobočka městské knihovny
 • cukrárna, kavárna, bar a bufet
 • prodejní galerie
 • půjčovna sportovního vybavení
 • bazény a sauny ve Světě vitality
 • wellness, koupele a procedury v Centru regenerace
 • parkování
Rehabilitační sanatorium · parkování na dobu nezbytně nutnou

Parkování osobních vozidel u Rehabilitačního sanatoria před budovami A a B je dovoleno při příjezdu jen na dobu nezbytně nutnou pro výstup a vyložení zavazadel.
Placené střežené parkoviště se nachází vedle budovy B a platí pro něj ceny uvedené v tabulce. POZOR, parkovacích míst je omezený počet!

Platba parkovného

Platba za parkování se hradí v den nástupu do našeho zařízení. Při příjezdu na parkoviště Vám automat vydá stvrzenku, na základě které Vám bude na recepci vydána parkovací karta (500 Kč vratná záloha).

Náhradní lístek · 1.000 Kč
Parkovací karta · vratná záloha 500 Kč

Parkovné · parkoviště u budovy B
PoložkyCena
20 minut ZDARMA
Každá další hodina 20 Kč
24 hodin 150 Kč
3 dny 260 Kč
7 dní 360 Kč
14 dní 460 Kč
21 dní 660 Kč
28 dní 890 Kč