Nechte se hýčkat našimi rozmanitými procedurami od masáží přes obklady, koupele, terapie a další ošetření pro relaxaci a zlepšení Vašeho zdravotního stavu. Většinu z těchto procedur můžete čerpat bez nutnosti předchozí lékařské prohlídky. Objednat si je můžete na našem e-shopu nebo osobně, telefonicky či e-mailem. Nebo chcete svým blízkým darovat příjemný zážitek? K zakoupeným procedurám, jednodenkám nebo permanentkám vám rádi vytvoříme dárkový poukaz s osobním věnováním.

Platba za procedury

Hotově · platební kartou · bankovním převodem · poukázkou: SODEX, UNIŠEK, ACCOR

Kde můžete zakoupit procedury?

V Rehabilitačním sanatoriu

Centrum regenerace · pro veřejnost i klienty
Budova B · 4. NP · bezbariérový přístup
+420 596 37 3333 · +420 734 646 424 · komerce@darkov.cz

Provozní doba Centra regenerace:

PO, ST, SO: 7.00 – 15.30 (přestávka 11.30 – 12.00)
UT, ČT, PÁ: 7.00 – 18.00 
(přestávka 11.30 – 12.00)
NE: ZAVŘENO

Na procedury se dostavte s dostatečným předstihem, minimálně 15 min. předem.

Provozní doba svět Vitality

PO – SO 16.00 – 21.00
NE – 8.00 – 21.00 (13.30 – 14.00 dezinfekce saun)

Každé Úterý 20.00 – 21.00 je Svět vitality vyhrazen pouze pro ženy.

 

 

V Historických Lázních Darkov

Recepce HLD · pouze pro ubytované klienty

+420 596 37 6203 · hld@darkov.cz

Otevírací doba recepce:
Denně 7.00–19.00
Přestávky 11.30–12.00, 17:00–17:30

 

MASÁŽE

NÁZEV A POPIS MASÁŽECENAOBJEDNÁVEJTE

KLASICKÁ MASÁŽ ČÁSTEČNÁ
Masáž upravuje kožní napětí, napomáhá prokrvování masírované oblasti a regeneraci tkání, zlepšuje výživu tkání a zmírňuje bolest.
** Pouze v Rehabilitačním sanatoriu

430 
25 min.

 

ESHOP

KLASICKÁ MASÁŽ CELKOVÁ
Masáž upravuje kožní napětí, napomáhá prokrvování masírované oblasti a regeneraci tkání, zlepšuje výživu tkání a zmírňuje bolest.
** Pouze v Rehabilitačním sanatoriu

860 Kč
50 min.

ESHOP
RELAXAČNÍ AROMA MASÁŽ ČÁSTEČNÁ

Masáž výborná při únavě a stresu. Šetrná relaxační masáž s jemným třením a s přiměřeným hloubkovým působením v oblasti bolestivých bodů.

460 
25 min.
ESHOP
RELAXAČNÍ AROMA MASÁŽ CELKOVÁ

Masáž výborná při únavě a stresu. Šetrná relaxační masáž s jemným třením a s přiměřeným hloubkovým působením v oblasti bolestivých bodů.

920 Kč
50 min.

ESHOP
SCHWARZWALDSKÁ POVZBUZUJÍCÍ MASÁŽ
Masáž na principech švédské techniky používá přírodní domácí oleje s extraktem z jehličnanů (smrk, borovice, jalovec), které výrazně podporují prokrvení pokožky a uvolnění svalstva a odstraňují únavu po sportovním či pracovním výkonu.

500 Kč 
25 min.


1000 Kč
50 min.

ESHOP

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY (HOT STONES)
K masáži se používají vyhřáté lávové kameny, které uvolňují tkáň, zasahují bolestivé body a svalové spasmy. Lávové kameny prohřívají organismus do hloubky a tím zlepšují prokrvení, stimulují krevní oběh, lymfatický systém, urychlují látkovou výměnu a pomáhají detoxikovat organismus.

630 Kč
30 min.

ESHOP

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY CELKOVÁ (HOT STONES)
K masáži se používají vyhřáté lávové kameny, které uvolňují tkáň, zasahují bolestivé body a svalové spasmy. Lávové kameny prohřívají organismus do hloubky a tím zlepšují prokrvení, stimulují krevní oběh, lymfatický systém, urychlují látkovou výměnu a pomáhají detoxikovat organismus.

1 000 Kč
60 min.

ESHOP
API-BALANČNÍ MEDOVÁ MASÁŽ
Speciální částečná nebo celková masáž prováděná medovým olejem a bio medovým krémem. Po masáži si odpočinete v zábalu z teplého včelího vosku dohřívaného teplým solným sáčkem. Teplý zábal znásobí účinky medu, včelího vosku, propolisu a použitých bylinných olejů.

950 Kč 
40 min.


1 700 Kč
70 min.

ESHOP
AROMA PLEŤOVÁ MASÁŽ HLAVY A ŠÍJE
Masáž uvolňuje svalové napětí vyvolané únavou a stresem, které je často příčinou bolestí hlavy. Masírují se zadní části krku a hlavy, dále oblasti čela, okolí očí a spánků, přetížené svaly v oblasti krku až k ramenům.
490 Kč 
25 min
E-SHOP
OLEJOVÁ MASÁŽ PROTI CELULITIDĚ
Masáž stehen, boků a břicha využívající prvky tření, hnětení, masírování klouby rukou maséra a energických pohybů otevřenými dlaněmi s využitím speciální olejové masážní směsi Celulinie, obsahující mandle, jalovec, grep, citron a pomeranč.
490 Kč 
25 min.
E-SHOP
TRADIČNÍ ČÍNSKÉ BAŇKOVÁNÍ
Stará léčebná masážní metoda pomocí nahřátých baněk přikládaných na bolestivá místa zad. Ochlazováním baněk se vytvoří podtlak, jehož vlivem je do baňky lehce vtažena kůže s podkožím. Díky tomuto efektu se masírované plochy velmi výrazně prokrví. Baňkování pomáhá uvolnit spasmy a aktivuje lymfatický systém.
390 Kč 
25 min.
E-SHOP
REFLEXNÍ MASÁŽ PLOSKY NOHOU
Masáž plosky nohou vychází ze starověkých čínských léčebných metod. Je prováděna na plosce i nártu obou nohou, kde je jako reflexním zrcadlem zobrazeno celé tělo se všemi svými orgány. Masáži předchází příjemná vířivá koupel nohou.
700 Kč 
40 min.
(10 min. koupel nohou + 30 min. masáž plosek nohou) 
ESHOP

 

KOUPELE

NÁZEV A POPIS KOUPELECENAOBJEDNÁVEJTE

PŘÍRODNÍ JODOBROMOVÁ KOUPEL
Koupel je připravována jako celková lázeň o teplotě 37-38°C. Během pobytu pacienta v jodové koupeli se jeho organismu dostane značné množství jodu. Příznivě ovlivňuje kolagenní a elastické struktury ve svalech, vazivu, kloubních pouzdrech, zlepšuje se okysličení a výživa srdce, mozku, svalů, měkkých pojivových tkání, struktur kloubů a páteře, pozitivně ovlivňuje pooperační i popáleninové jizvy.

500 Kč
20 + 10 min.*
ESHOP
VODNÍ UHLIČITÁ KOUPEL
Koupel se připravuje sycením vody kysličníkem uhličitým ve speciálních saturátorech. Tělo se obalí do mírně hřejivého povlaku malých bublinek čistého CO2, přechodný pocit chladu nahradí pocit příjemného tepla. Působí na nervová zakončení, rozšiřuje velké cévy i propustnost kapilár, snižuje krevní tlak, zlepšuje ekonomiku srdeční práce.
450 
20 + 10 min.*
ESHOP

PERLIČKOVÁ KOUPEL AROMATICKÁ VČETNĚ ZÁBALU
Koupel ve vodě teplé 37-38°C. Vzduch vháněný do roštu na dně vany vytváří malé bublinky, podobné perličkám, ty způsobují mikromasáž kůže. Na základě této jemné masáže dochází k prokrvení a celkové relaxaci organismu. Perličkové koupele pomáhají předcházet bolestem zad, páteře a kloubů.

450 
20 + 10 min.*
ESHOP

SUCHÁ UHLIČITÁ KOUPEL
Suché nebo také plynové uhličité koupele se aplikují jako celotělové plynné lázně ve speciálním plastikovém vaku, který je napuštěn čistým kysličníkem uhličitým. Dochází ke zvýšenému prokrvení v důsledku rozšíření cév, kapilár. Zlepšuje se hojení, dochází ke zvláčnění jizev a je znám pozitivní vliv na kůži.

340 
20 min.
ESHOP

BYLINNÁ KOUPEL S PŘÍRODNÍM JODEM
Jedná se o vanovou přísadovou koupel se směsí bylinek, obohacenou o přírodní jodovou minerální vodu. Teplota koupele je  37°C. Síla bylin nastoluje v těle aktivitu regulace teploty a tlaku, dýchání, rovnováhu, harmonii a ozdravný proces. Bylinné koupele příznivě ovlivňují zejména pohybový aparát, uvolňují svalové napětí, mají analgetický účinek.

500 
20 + 10 min.*
ESHOP

OLEJOVÁ KONOPNÁ KOUPEL
Olejová koupel obsahuje extrakt z konopí, známé pro své pozitivní účinky nejen na pokožku ale i na pohybový aparát. Koupel regeneruje a zklidňuje pokožku, pozitivně působí na bolestivé klouby, svaly a šlachy a přináší fyzickou i psychyckou úlevu.

750 Kč
20 + 10 min.*
ESHOP

VINNÁ OLEJOVÁ KOUPEL
s bohatou pěnou, obsahuje červené víno v kombinaci s hroznovým vinným olejem. Je zdrojem přírodních antioxidantů, které účinně odbourávají volné radikály způsobující stárnutí a ztrátu elasticity pokožky. Koupel zanechává hedvábně vláčnou pokožku s příjemnou vůní a osvěžujícím pocitem. Pomáhá s projevy celulitidy a je vhodná při poruchách prokrvení končetin i revmatoidní artritidě. Je dokonalou relaxací pro unavené tělo.

750 Kč
20 + 10 min.*
ESHOP
PIVNÍ RADEGASTOVÁ KOUPEL
a chmelovým extraktem. Obsahuje mandlový olej, který zjemňuje a zvláčňuje obzvlášť suchou pokožku. Koupel uvolní Vaše namožené svaly, navozuje pocit uvolnění, tělesné pohody a podporuje celkovou regeneraci organismu. Může sloužit jako podpůrná léčba bolestí kloubů a zad, má regenerační účinky na vlasy a pokožku spálenou slunečním zářením.
750 Kč
20 + 10 min.*
ESHOP

 *Koupel trvá 20 min. a následuje zábal v délce 10 min.

REHABILITACE

NÁZEV A POPIS PROCEDURYCENAOBJEDNÁVEJTE

INDIVIDUÁLNÍ LÉČEBNÝ TĚLOCVIK
Speciální kinezioterapie, která využívá pohybu k obnově či reparaci narušených pohybových funkcí pacienta, ale také na rozvoj funkční motorické adaptace organismu. Provádí se individuálně pod vedením fyzioterapeuta. Dominuje zde speciální cvičení jednotlivých postižených částí těla, nacvičování základních pohybových stereotypů, které byly narušeny nemocí či úrazem, poškozením funkce kostí, svalů, kloubů a nervové soustavy.

Na absolvování této procedury je nutné zajistit si lékařské doporučení (schválení).

700 Kč 
30 min.


1 400 Kč
60 min.

ESHOP

ZÁBALY

NÁZEV A POPIS PROCEDURYCENAOBJEDNÁVEJTE

TEPLÉ RAŠELINOVÉ ZÁBALY ČÁSTEČNÉ
Rašelina zlepšuje prokrvení kůže a současně pohlcuje látky a škodliviny z kůže vyplavené.  Rašelinové zábaly působí protizánětlivě, regenerují poškozené tkáně, zvyšují prokrvení, působí proti bolestem a křečím, je dosaženo efektu příjemného prohřátí a uvolnění svalů.

350 Kč
20 min.
ESHOP
TEPLÝ MEDOVÝ ZÁBAL

Včelí vosk (BIO voskový zábal Natural) se přikládá přímo na pokožku, předem lehce natřenou medovým masážním krémem nebo včelí voskovou emulzí, což výrazně zlepší přilnavost voskové fólie a podpoří vstřebávání léčivých složek v ní obsažených.

450 Kč
20 min.
ESHOP
PARAFÍN OŠETŘENÍ RUKOU
Jedná se o lokální termoterapii, při které se aplikuje parafín při teplotě 50-55°C. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Parafín prohřívá, uvolňuje, zlepšuje krevní oběh a otevírá póry. Jeho účinky jsou zdravotní i estetické. Během působení parafínu dochází k uvolnění svalů a kloubů. Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu, cítíte se po nich uvolněně a příjemně.
350 Kč
15 min.
ESHOP

 

INHALACE

NÁZEV A POPIS PROCEDURYCENAOBJEDNÁVEJTE

OXYGENOTERAPIE
Kyslíková terapie je regenerační kúra, která se opírá o inhalování vzduchu obohaceného na 40-60% obsahu kyslíku, který je přiměřeně vlhký vdechován nosní sondou. Zlepšuje se okysličení organismu, zvyšuje toleranci fyzické zátěže, zlepšuje duševní výkonnost, ulehčuje toleranci stresů a zmírňuje jejich následky.

200 Kč
25 min.
ESHOP

ESTETICKÉ PROCEDURY

NÁZEV A POPIS PROCEDURYCENAOBJEDNÁVEJTE

ICOONE OŠETŘENÍ OBLIČEJE
ICOONE je jediný neinvazivní přístroj, který je schopen šetrně ošetřit pleť do hloubky a zároveň respektovat její pojivovou tkáň. Biomechanickou stimulací pleti dochází k redukci otoků, zlepšení napětí a vyhlazení vrásek.

550 Kč
20 min.
ESHOP

ICOONE LYMFATICKÁ DRENÁŽ CELÉHO TĚLA
Revoluční metoda péče o tělo je neinvazivní, efektivní a šetrná k jednotlivým strukturám kůže a podkoží. Tato metoda ovlivňuje tukové buňky a mimobuněčnou hmotu bez zátěže tkáně a cévního systému. Intenzivní působení na fibroblasty způsobuje reaktivaci elastinu a kolagenu.

Procedura se provádí v Pondělí, Středu a Pátek, v čase od 8:00 do 10:00 hod.

590 Kč
20 min.
ESHOP

ICOONE OŠETŘENÍ 1 PARTIE

Procedura se provádí v Pondělí, Středu a Pátek, v čase od 8:00 do 10:00 hod.

650 Kč
10 min.
ESHOP
ICOONE OŠETŘENÍ 2 PARTIÍ
Procedura se provádí v Pondělí, Středu a Pátek, v čase od 8:00 do 10:00 hod.
750 Kč
20 min.
ESHOP

ICOONE OŠETŘENÍ 3 PARTIÍ

Procedura se provádí v Pondělí, Středu a Pátek, v čase od 8:00 do 10:00 hod.

890 Kč
30 min.
ESHOP

ICOONE OŠETŘENÍ 4 PARTIÍ

Procedura se provádí v Pondělí, Středu a Pátek, v čase od 8:00 do 10:00 hod.

1 100 Kč
40 min.
ESHOP

INBODY DIAGNOSTIKA
Bezbolestná přístrojová diagnostika s podrobně vypracovaným přehledem odhalí detailní složení Vašeho těla: Celková voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, beztuková hmota, váha. » BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR) a řadu dalších hodnot.

Procedura se provádí v Pondělí, Úterý a Pátek, v čase od 7:00 do 10:00 hod.

390 Kč

ESHOP
INBODY DIAGNOSTIKA S NUTRIČNÍM PORADENSTVÍM

Na základě výsledných hodnot z INBODY DIAGNOSTIKY Vám za asistence nutričního a výživového specialisty sestavíme jídelníček. Pravidelnou analýzou můžete sledovat své zdravotní i váhové úspěchy.

Procedura se provádí v Pondělí, Úterý a Pátek, v čase od 7:00 do 10:00 hod.

990 Kč
20 min.
ESHOP

VANQUISH ME
Je to revoluční, neinvazivní systém navržený pro redukci podkožního tuku pomocí vysokofrekvenční energie. Přístroj eliminuje tukové buňky, aniž by se dotýkal vašeho těla. Selektivně ohřívá tukovou tkáň a způsobuje apoptózu (programovaná buněčná smrt) tukových buněk bez negativních vlivů na okolní tkáně a bez poškození kůže, svalů a vnitřních orgánů.

Procedura se provádí v Pondělí, Středu a Pátek, v čase od 8:00 do 10:00 hod.

4 000 Kč
20 min.

 

ESHOP

VANQUISH ME AKCE 3 + 1
Je to revoluční, neinvazivní systém navržený pro redukci podkožního tuku pomocí vysokofrekvenční energie. Přístroj eliminuje tukové buňky, aniž by se dotýkal vašeho těla. Selektivně ohřívá tukovou tkáň a způsobuje apoptózu (programovaná buněčná smrt) tukových buněk bez negativních vlivů na okolní tkáně a bez poškození kůže, svalů a vnitřních orgánů.

Procedura se provádí v Pondělí, Středu a Pátek, v čase od 8:00 do 10:00 hod.

12 000 Kč

 

ESHOP
LYMFODRENÁŽ PŘÍSTROJOVÁ
Lymfodrenáž aktivuje průchod lymfy a uvolňuje lymfatické cévy. Ty tvoří významnou součást imunitního systému, odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání. V nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu.
350 Kč
20 min.
ESHOP

SOLÁRIUM
v kosmetickém salonu Royal Beauty & Spa

13 Kč
1 min.
ESHOP

 

SPECIÁLNÍ PROCEDURY

NÁZEV A POPIS PROCEDURYCENAOBJEDNÁVEJTE

REOAMBULATOR
REOAMBULATOR je špičkové robotické zařízení, které umožňuje diagnostiku, stimulaci a terapii chůze. Je určen pro obnovu chůze a nácviku rovnováhy a koordinace u pacientů s neurologickým a ortopedickým poškozením.

1 500 Kč
40 min.
ESHOP

LUNA

1 000 Kč
30 min.
ESHOP
ARMEO

 1 000 Kč
30 min.

ESHOP
 EKSO ROBOT  2 000 Kč
60 min.
ESHOP
LASER VYSOKOVÝKONNÝ

Laserovou terapií dochází k výrazné stimulaci léčebných a regeneračních procesů. Terapie představuje velmi jednoduchou a efektivní léčbu bez vedlejších účinků. Dochází k okamžitému odstranění bolesti.

260 Kč
ošetření
ESHOP
GLOREHA
Moderní zařízení umožňuje efektivní, intenzivní, časnou a stimulující neuro-motorickou terapii klientům s neurologickým nebo post-traumatickým poškozením ruky. Napomáhá obnovit flexi-extenzi metacarpofalangeálních a interfalangeálních kloubů všech prstů ruky. Plynule pohybuje jednotlivými prsty nebo několika prsty ve vybraných skupinách.
1 000 Kč
40 min.
ESHOP
TERAPIE RÁZOVOU VLNOU

Terapie rázovou vlnou je neinvazivní řešení bolesti muskuloskeletální soustavy. Rozpouští vápenaté fibroblasty, zvyšuje produkci kolagenu, snižuje svalové napětí, má analgetický efekt. Terapie rázovou vlnou je využívána ve fyzioterapii, ortopedii a sportovní medicíně.

Na absolvování této procedury je nutné zajistit si lékařské doporučení (schválení).

350 Kč
ošetření
ESHOP
ESTETICKÁ RÁZOVÁ VLNA · 1 APLIKACE

Rázová vlna je moderní neinvazivní metoda k ošetření pokožky. Při ošetření dochází ke zpevnění a vyhlazení pokožky, k zeštíhlení a celkovému zlepšení pružnosti tkání, k aktivaci nové tvorby kolagenu a tím ke zpevnění povadlé pokožky. Výhodou ošetření je, že je zcela bezbolestné, neinvazivní a bez omezení.

Na absolvování této procedury je nutné zajistit si lékařské doporučení (schválení).

600 Kč
20 min. procedura + 10 min. na pŕípravu a převlečení klienta

ESHOP

ESTETICKÁ RÁZOVÁ VLNA · 3 APLIKACE

Na absolvování této procedury je nutné zajistit si lékařské doporučení (schválení).

1 500 Kč

ESHOP

ESTETICKÁ RÁZOVÁ VLNA · 5 APLIKACÍ

Na absolvování této procedury je nutné zajistit si lékařské doporučení (schválení).

2 400 Kč

ESHOP
IMOOVE

IMOOVE je prvním zařízením, které dokáže pracovat s celým tělem a stimulovat tak více než 95% svalové hmoty najednou. Umožňuje analyzovat stav pacientova hlubokého stabilizačního systému a odhalit poruchy rovnováhy ve stoji, optimalizovat svalový obal a pohybovou koordinaci, a to vše na pouhých 4m2.

700 Kč
procedura 20 min. + 10 min. pro připravu pracoviśte a klienta
ESHOP

 

Kryoterapie

NÁZEV A POPIS PROCEDURYCENAOBJEDNÁVEJTE

Kryoterapie (včetně zapůjčení kryosetu)

Celotělová chladová terapie je prováděna při teplotě od −110 až do −130 °C. Trvá 3 minuty a následuje 30minutová kinezioterapie. Léčba extrémním chladem zlepšuje funkci svalů a kloubů, působí protizánětlivě, snižuje bolestivost, urychluje hojivé procesy a pomáhá odbourávat celulitidu.

390 Kč / vstup ESHOP

NOVINKA! Ošetřovatelská péče

NÁZEV A POPIS PROCEDURYCENA

Nadstandardní ošetřovatelská péče

1600 Kč / 8 hod.

 

 

 

  • Akutní lékařské ošetření pro samoplatce 500 Kč
  • Změna procedur na žádost klienta 100 Kč