Rehabilitační sanatorium v Karviné je naše další léčebné zařízení s více jak 40-ti letou tradicí, vzdálené 5 km od původních Historických Lázní Darkov. Koncepce sanatoria je již od počátku založena na moderním oboru fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace.

Jedná se o komplex více budov hotelového typu, navzájem propojených koridorem. Sanatorium je tak ideální pro pacienty, kteří se v rámci svých léčebných pobytů  potřebují všude dostat "suchou nohou".

Protože se naše lázně specializují na náročnou rehabilitaci napříč indikacemi, léčíme naše pacienty pomocí nejmodernějších přístrojů, ověřenými léčebnými postupy i novinkami v oboru.

Během lázeňského pobytu na vás čekají tradiční koupele v minerální vodě Solance, řada léčebných procedur v Centru regenerace, rehabilitace na špičkové úrovni pod vedením vyškolených fyzioterapeutů. Ve volném čase můžete relaxovat v bazénech, saunách a whirlpoolech Světa vitality, nebo vyzkoušet lehké sportovní aktivity.

Kde vás ubytujeme?

Lázeňským hostům nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaných jedno i vícelůžkových pokojích, situovaných ve dvou výškových budovách lázeňského komplexu Rehabilitačního sanatoria. Všechny pokoje mají moderní sociální zázemí, jsou vybaveny TV/SAT,  pokojovým telefonem. V lázeňských objektech je možné se připojit k Wi-Fi. 

A co jídlo?

Snídaně, obědy a večeře se servírují v několika jídelnách, které se nachází v 2. nadzemním patře napříč celým komplexem budov. Přečtěte si více informací o stravování v Rehabilitačním sanatoriu

Chystáte se k nám na pobyt a máte speciální dietu ? Objednejte si stravu na první 3 dny pobytu ještě z domova - na emailové adrese jidelnilistek@darkov.cz. V případě neobjednání min. 3 dny před nástupem je strava v prvních dnech pobytu vybrána nutričním terapeutem.

Co najdete v Rehabilitačním sanatoriu?

V lázních nabízíme služby, kterými chceme přispět k vašemu bezstarostnému pobytu:

  • bankomat České Spořitelny
  • samoobslužná prádelna
  • kosmetické služby, kadeřnictví a pedikúra v salonu Royal Beauty & Spa
  • pobočka městské knihovny
  • kavárna, bar a bufet
  • prodejní galerie
  • bazény a sauny ve Světě vitality
  • wellness, koupele a procedury v Centru regenerace
  • parkování
Rehabilitační sanatorium · parkování na dobu nezbytně nutnou

Parkování osobních vozidel u Rehabilitačního sanatoria před budovami A a B je dovoleno při příjezdu jen na dobu nezbytně nutnou pro výstup a vyložení zavazadel.

Placené střežené parkoviště se nachází vedle budovy B a platí pro něj ceny uvedené v tabulce. POZOR, počet parkovacích míst je omezený, nevzniká na něj nárok a nelze rezervovat předem.

Platba parkovného

Platba za parkování se hradí  při ukončení pobytu. Při prvím vjezdu na parkoviště Vám automat vydá stvrzenku, na základě které Vám bude na recepci vydána parkovací karta. Stvrzenku je nutno uchovat pro zaplacení na konci pobytu.

Náhradní lístek · 1.000 Kč
Parkovací karta · vratná záloha 500 Kč - počet omezen 

Parkovné · parkoviště u budovy B
PoložkyCena
20 minut ZDARMA
Každá další hodina 20 Kč
24 hodin 150 Kč
3 dny 260 Kč
7 dní 360 Kč
14 dní 460 Kč
21 dní 660 Kč
28 dní 890 Kč