V obou našich lázeňských lokalitách nabízíme více kategorií ubytování.  U pobytových balíčků je v ceně pobytu zahrnuto ubytování ve dvoulůžkovém standardním pokoji (při obsazení obou lůžek). Při lázeňské léčbě hrazené pojišťovnou jsou klienti ubytováváni ve dvoulůžkových standardních pokojích. V případě požadavků na ubytování v jednolůžkových pokojích nebo v nadstandardních pokojích jsou účtovány ubytovací příplatky.

Pokoj STANDARD · dvoulůžkový / jednolůžkový

Pokoj STANDARD je vybaven koupelnou s WC a sprchovým koutem, TV, telefonem, uzamykatelnou skříňkou a malým trezorem. Jednolůžkový pokoj má menší dispozici, je zde umístěna zdravotní postel a přistýlka.

Pokoj EXCLUSIVE · dvoulůžkový / jednolůžkový

Nadstandardní pokoj EXCLUSIVE je vybaven koupelnou se sprchovým koutem, záchodem kombinovaným s bidetem (u některých pokojů), TV, telefonem, uzamykatelnou skříňkou, malým trezorem, chladničkou, vysoušečem vlasů, rychlovarnou konvicí. Některé pokoje jsou vybaveny klimatizací. Jednolůžkový pokoj je vybaven jednou postelí, křeslo s přistýlkou dodáváme na vyžádání (jedná se o pokoje v budově B a na 10.patře v budově A), ostatní jednolůžkové pokoje mají dvě postele, kdy jedna je brána jako přistýlka.

Apartmán

Větší nebo menší apartmán se skládá z jedné nebo dvou ložnic, jednoho obývacího pokoje s kuchyňským zázemím a z větší koupelny s WC a sprchovým koutem. Ve výbavě pokoje najdete TV, telefon, uzamykatelnou skříňku, malý trezor, chladničku, vysoušeč vlasů, rychlovarnou konvici